Uživa u svakom danu

Cilj mu je postati najbolji na svijetu: Igrač Barce otkrio gdje misli završiti karijeru

Uživam u svakom danu u Barceloni i to je klub u kojem ću završiti karijeru, kazao je španjolski reprezentativni branič Gerard Pique u razgovoru za jedan katalonski radio.

Pique je pozvan jer je nedavno objavljeno da se vraća na Otok, a traže ga njegov bivši klub Manchester United i Chelsea. No, Pique je kazao kako nema namjeru otići iz Barcelone, te da mu je iskustvo iz Uniteda, za koji je igraod od 2004. do 2008. bilo dovoljno.

"Kako se sada osjećam, gotovo je sigurno da neću igrati za neki drugi klub. Cilj mi je da postati najbolji branič na svijetu, a to itekako mogu ostvariti igrajući za Barcelonu", kazao je Pique.

On je s Barcom osvojio čak 16 trofeja - četiri naslova prvaka u Primeri, dvije Lige prvaka, dva Kupa kralja, četiri španjolska Superkupa, dva UEFA Superkupa i dva Svjetska klupska prvenstva.