Redsi se odvojili

Chelsea posrnuo u borbi za prvaka

Tottenham se vraća starim navikama iz Ramosovog doba. Danas su uspjeli izgubiti od posljednjeg na ljestvici West Bromwicha. Chelsea je pak remizirao s Fulhamom čime je izgubio korak s Liverpoolom u utrci za prvo mjesto. Gol su primili u 90. minuti.

Tottenham Luke Modrića i Vedrana Ćorluke i Poertsmouth Nike Kranjčara poraženi su u susretima 20. kola Engleske Premijerlige.

Tottenham je poražen sa 2:0 na gostovanju kod West Bromwich Albiona pogocima Romana Bednara i Craiga Beattiea u završnici. Muke su za Tottenham počele u 35. minuti kada je isključen Benoit Assou-Ekotto, Modrić je igrao do 75. minute, a Ćorluka cijelu utakmicu.

Portsmouth je izgubio na Emirates stadionu od Arsenala sa 1:0 pogotkom Williama Gallasa u 81. minuti nakon pogreške vratara Davida Jamesa. Kranjčar je igrao cijelu utakmicu za "Mornare" koji su pali na 12. mjesto.

U borbi za vrh Liverpool je profitirao pobjedom kod Newcastle Uniteda od čak 5:1 i sada Redsi imaju tri boda više od Chelsea, koji je igrao samo 2:2 na gostovanju kod Fulhama primivši gol u posljednjoj minuti susreta.

Arsenal - Portsmouth 1:0 (William Gallas 81)

Bolton Wanderers - Wigan Athletic 0:1 (Amr Zaki 44pen)

Everton Sunderland 3:0 (Mikel Arteta 10,27, Dan Gosling 83)

Fulham - Chelsea 2:2 (Clint Dempsey 10,90/Frank Lampard 50,73)

West Bromwich Albion - Tottenham 2:0 (Roman Bednar 83, Craig Beattie 90+4)

West Ham United - Stoke City 2:1 (Carlton Cole 51, Diego Tristan 87/Abdoulaye Diagne-Faye 5)

Newcastle United - Liverpool 1:5 (David Edgar 45+2/Steven Gerrard 31,66, Sami Hyypia 36, Ryan Babel 50, Xabi Alonso 76pen)