Ma svaka čast!

Chelsea izbacio Liverpool na Anfieldu: Pogledajte remek-djelo Edena Hazarda

Ove srijede odigrano je pet utakmica engleskog Liga kupa.

U daleko najzanimljivijem ogledu Liga kupa u Engleskoj Chelsea je na Anfieldu eliminirao Liverpool pobjedom od 2:1, izvevši preokret nakon što su Redsi u drugom poluvremenu poveli.

U 58. minuti je strijelac bio je Daniel Sturridge, da bi u 79. Emerson bio najbrži na lopti nakon jedne gužve i izjednačio.

A onda je na scenu stupio Eden Hazard. Fenomenalni Belgijanac je u 85. minuti dobio loptu od Cesara Azpilicuete i krenuo u nevjerojatni slalom u kojem je nanizao nekoliko igrača Liverpoola i onda sjajno pogodio za slavlje Bluesa. Genijalan gol, svaka čast belgijskom reprezentativcu...

Po prvi put nakon finala Svjetskog prvenstva zaigrao je Dejan Lovren koji je odradio svih 90 minuta za Liverpoola dok je Mateo Kovačić bio u početnoj postavi Chelseaja i igrao do 64. minute kada ga je zamijenio N'Golo Kante.

Arsenal na Emiratesu nije imao problema s Brentfordom (pobjeda Topnika 3:1) što se ne može reći za Tottenham koji je tek nakon penala eliminirao Watford (u 90 minuta je bilo 2:2).

Spektakularnu pobjedu upisao je West Ham koji je s 8:0 demolirao četvrtoligaša Macclesfield.

Nottingham Forest je s 3:2 na domaćem terenu eliminirao Stoke City.