prgavac

Bivši napadač Uniteda i Juvea napravio glupost koja se rijetko viđa!

Carlos Tevez postigao je vodeći pogodak za Bocu, no ubrzo nakon toga i napustio travnjak zbog crvenog kartona...

Argentinski nogometni velikan Boca Juniors upisao je minulog vikenda prvu pobjedu u domaćem prvenstvu nakon što je s 3:0 pobijedio Belgrano. Vodeći pogodak za momčad iz Buenos Airesa postigao je Carlos Tevez, koji je nedugo nakon toga zamalo postao tragičar susreta.

Bivši napadač Manchester Uniteda i Juventusa zabio je lijepi vodeći pogodak u 33. minuti, a onda je tri minute kasnije zbog predugog jezika dobio izravni crveni. Nakon jednog starta na suparničkog igrača sudac mu je pokazao žuti na što mu je argentinski napadač odgovorio sa 'sestra ti je kur..'.

Sudac je sve dobro čuo, okrenuo je i dao mu izravni crveni karton. Cijela momčad se sjatila oko suca, no nije bilo pomoći. Igrač manje nije spriječio da Boca stigne do prve pobjede.