Chicarito opet zabio

VIDEO Wolfsburg uništio Werder, Borussia nastavila veliki uzlet

U 13. kolu njemačkog nogometnog prvenstva Bayer Leverkusen je u subotu u gostima pobijedio Eintracht iz Frankfurta sa 3-1.

Meksički napadač Javier Hernandez Chicharito nastavio je odličnu golgetersku formu, postigavši dva gola za Apotekare.

Chicharito je bio strijelac u 23. i 39. minuti, a treći gol za Bayer Leverkusen zabio je Hakan Calhanoglu (72). Rezervni vratar Dario Krešić bio je na klupi za pričuve Leverkusena, dok je Tin Jedvaj i dalje među ozlijeđenima.

Nakon neočekivanog poraza od Mainza u prošlom kolu, Wolfsburg je razbio Werder Bremen sa 6-0.

Borussia Moenchengladbach je upisala sedmu pobjedu u posljednjih osam kola, svladavši Hannover sa 2-1, a pobjednički gol zabio je Raffael u 84. minuti.

ALL Goals + Highlights : VfL Wolfsburg 6 - 0... by Pathmanathan_Cumanan