Nesretno ostali bez boda

Jedvaj strijelac protiv Wolfsburga: Našao se na pravom mjestu i pogodio

Hrvatski nogometni reprezentativac anulirao je zaostatak svoje momčadi kojoj je svaki bod bitan u borbi za ostanak.

Hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj bio je strijelac u porazu svog Augsburga od Wolfsburga u 26. kolu Bundeslige, prvom u ovom nastavku sezone nakon pandemije koronavirusa. Završilo je 1:2.

Jedvaj, koji se ove sezone nalazi na posudbi u Augsburgu iz Bayer Leverkusena, u 54. je minuti spretno reagirao i glavom s gol-linije poslao loptu u mrežu.

Bio je to prekid na desnoj strani, lopta je ubačena u šesnaesterac, a tamo je jedan od gostujućih igrača glavom pogodio prečku vlastitog gola. Lopta se odbila na gol-liniju, ali ju nije prešla u cijelosti pa je Jedvaj pohitao glavom poslati ju u mrežu za izjednačenje.

Wolfsburg je inače vodio od 43. minute kada je strijelac bio Renato Steffen.

U 67. minuti je Augsburg postigao pogodak za preokret, ali ga je VAR poništio, da bi onda u sudačkoj nadoknadi Wolfsburg došao do sva tri boda zahvaljujući zgoditku Daniela Ginczeka.