Werder u teškoj poziciji

Leipzig bez pobjede u gostima kod Brekala, Bayer Leverkusen u sjajnoj formi

Wolfsburg je kod kuće protiv Leipziga odigrao 0:0, a Josip Brekalo je za Vukove igrao do 77. minute.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić odigrao je cijeli susret za Hoffenheim, koji je u subotu u 25. kolu Bundeslige u gostima kod Schalkea remizirao 1:1. Domaćini su poveli golom Westona McKenniea (20), a remi Hoffenheimu donio je Christoph Baumgartner (69).

Wolfsburg je kod kuće protiv Leipziga odigrao 0:0, a Josip Brekalo je za Vukove igrao do 77. minute. Nakon njegova kornera u 7. minuti John Brooks se mogao upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj glavom otišao malo pored lijeve vratnice.

Bivši dinamovac Dani Olmo je od 60. minute igrao za Leipzig. U 66. minuti pucao je glavom, ali je bio neprecizan, a u 85. je uposlio Christophera Nkunkua, čiji je šut obranio protivnički vratar.

Nogometaši Bayer Leverkusena nalaze se u odličnoj formi, nanizali su pet pobjeda i remi, a njihova najnovija žrtva bio je Eintracht iz Frankfurta, kojeg su dobili sa 4:0. Dvostruki strijelac bio je 19-godišnji Brazilac Paulinho (49, 55), a po jedan pogodak dodali su Kai Havertz (4) i Karim Bellarabi (14).

Werder, koji se bori za opstanak, vodio je sa 2:0 protiv Herthe nakon šest minuta, ali je na kraju završilo 2:2.

Dan ranije Köln je kao gost svladao Paderborn sa 2:1, pa je Paderborn ostao posljednji na prvenstvenoj ljestvici.