Leverkusen do tri boda u 11 uvodnih minuta

Od druge do 11. minute nogometaši Bayera na svom su stadionu u Leverkusenu zabili frankfurtskom Eintrachtu tri pogotka za 3:0 vodstvo...

Prvi dvoboj 12. kola Bundeslige završio je 4:0 pobjedom domaćih, te je sastav Juppa Heynckesa ostao jedina neporažena (7 pobjeda, 5 remija) i vodeća bundesligaška momčad nakon 12 kola.

Na asistenciju Švicarca Barnette najbolji bundesligaški strijelac Stefan Kiessling doveo je domaće u vodstvo u drugoj minuti svojim osmim ovosezonskim pogotkom.

Samo četiri minute kasnije Barnetta je ponovno, ovaj put iz kornera, asistirao Reinartzu za njegov prvi bundesligaški pogodak, da bi mladi i talentirani Toni Kroos, 19-godišnjak koji je u Leverkusenu na posudbi iz Bayerna, krasnim plasiranim udarcem u 11. minuti povisio na 3-0 nakon što je akciju lijepim prodorom započeo Kiessling.

Konačan je rezultat postavio Lars Bender. I njemu je to bio prvi bundesligaški pogodak.