preokretom...

VIDEO Borussia Dortmund nastavila lov za Bayernom

Borussia (D) i Bayer na reprezentativnu stanku odlaze vrlo zadovoljni...

U posljednjim dvobojima 27. kola njemačke Bundeslige gostujuće pobjede su ubilježili Borussia Dortmund i Bayer Leverkusen.

Borussia je slavila kod Augsburga s 3-1, iako su domaćini, koji se bore za ostanak, poveli u 16. minuti preko Alfreda Finnbogasona. U 45. minuti izjednačio je Henrik Mkhitaryan, a u drugom dijelu su gosti golovima Gonzalo Castro (67) i Adriana Ramosa (75) došli do trijumfa koji ih ostavlja u utrci s Bayernom.

Bayer je slavio kod Stuttgarta s 2-0 pogocima Juliana Brandta (11) i Karima Bellarabija (47), pa je momčad iz Leverkusena ostala u borbi za mjesta koje vode u Europu.

Na ljestvici vodi Bayern sa 69 bodova, Borussia (D) je druga sa 64, a potom slijede Hertha (48), Schalke (44), Borussia Moenchgladbach (42) i Bayer (41). Stuttgart je 11. s 32 boda, a Augsburg 15. s 27 bodova.