I Borussia uvjerljiva

Bayern gubio pa demolirao suparnika: Sprašili šest komada, Perišić asistent

U 15. kolu Bundeslige gigant iz Bavarske upisao je osmu pobjedu.

U 15. kolu Bundeslige Bayern je u subotu na domaćem terenu razbio Werder sa 6:1, iako su gosti poveli u 24. minuti prekrasnim pogotkom reprezentativca Kosova Milota Rashice.

Briljirao je Philippe Coutinho sa tri gola (45, 63, 78) i dvije asistencije. Dva pogotka zabio je Robert Lewandowski (45+4, 72), a jedan Thomas Müller (75).

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić za Bayern je odigrao drugo poluvrijeme, te je asistirao Coutinhu u 78. minuti za konačnih 6:1. Perišić je još dva puta dobro uposlio Lewandowskog, u 68. i 76. minuti, ali poljski napadač nije bio precizan.

Borussia Dortmund je u gostima dobila Mainz sa 4:0. Borussia je povela u 32. minuti, a strijelac je bio Marco Reus, koji je odlično pogodio sa vrha 16-erca. U drugom poluvremenu Borussia je iz polukontri dokrajčila domaćina pogocima Jadona Sancha (66), Thorgana Hazarda (69) i Nice Schulza (84).