igrao kramarić

Bayern na poljski pogon ponovno pobjegao Borussiji (D)

Bayern je sigurnom pobjedom protiv Kramarićevog Hoffenheima vratio uvjerljivu prednost ispred Borussije (D)...

Njemački nogometni prvak Bayern iz Münchena povećao je svoju prednost na vrhu ljestvice Bundeslige na osam bodova ispred druge Borussije iz Dortmunda zahvaljujući 2-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Hoffenheima.

Oba gola u pobjedi Bavaraca postigao je poljski napadač Robert Lewandowski, po jedan u svakom poluvremenu. (32. i 64. minuta).

Bayern sada ima 52 boda, druga Borussia je na 44, a treća Hertha ima 34.

Hoffenheim, za kojega je Andrej Kramarić igrao do 68. minute, ostao je pretposljednji, 17. sa 14 bodova, koliko ima i 18. Hannover 96. Werder, koji drži 16. mjesto koje vodi u kvalifikacije za ostanak, ima 19 bodova.

U drugom dvoboju igranom u nedjelju Wolfsburg i Köln su igrali 1-1 (0-0). Domaće je u vodstvo doveo Draxler (67), a poravnao je Modeste (75).

Rezultati 19. kola Bundeslige:

Wolfsburg - Koeln 1-1 (Draxler 67 / Modeste 75)

Bayern - Hoffenheim 2-0 (Lewandowski 32, 64)

Borussia D. - Ingolstadt 2-0 (Aubameyang 77, 86)

Bayer - Hannover 96 3-0 (Kiessling 44, Hernandez 63-11m, 87)

Augsburg - Eintracht F. 0-0

Werder - Hertha 3-3 (Bartels 67, Pizarro 75-11m, 77 / Darida 29, Plattenhardt 41, Kalou 71)

Darmstadt - Schalke 04 0-2 (Meyer 43, Sane 53)

Stuttgart - Hamburger SV 2-1 (Hunt (66-11m, Kravec 88 / Rudnevs 75)