Strašno bitan gol

Brozović junak Intera na teškom gostovanju: U 94. minuti zabio za pobjedu!

Izgledalo je da će završiti bez golova, ali onda se ukazao Epic Brozo.

Marcelo Brozović (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Marcelo Brozović je pogotkom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade donio pobjedu Interu na gostovanju kod Sampdorije u Genovi.

Završilo je 0:1 za goste iz Milana koji su dugo pokušavali probiti obrambeni bedem domaćeg sastava, da bi na koncu uspjeli u završnim sekundama dvoboja.

Poslije jednog prekida i ubačaja u šesnaesterac Sampdorije lopta je došla do Brozovića koji ju je smirio, namjestio se na šut i pogodio za sva tri boda.

Ovo je jako bitna pobjeda za Nerazzurre nakon što su u prva četiri kola upisali samo jedan trijumf. I dalje je to ulazak u prvenstvo ispod očekivanja, ali bilo bi još i gore da hrvatski reprezentativac nije zabio u 94. minuti.

I dok je Brozović odigrao cijelu utakmicu, Ivan Perišić je ušao u igru u 60. minuti, a Šime Vrsaljko zbog ozljede nije ni konkurirao za nastup.