Zicer u 92. minuti

Briljantni Donnarumma: Pogledajte obranu koja je ugasila šampionske nade Napolija

Fenomenalni Talijan čudesnom intervencijom spriječio je pobjedu Napolija na San Siru.

Donnarumma brani šut Miliku (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U derbiju 32. kola Serie A Milan je u nedjelju na San Siru protiv Napolija odigrao 0:0.

Gosti su u drugoj minuti sudačke nadoknade mogli doći do pobjede. No, udarac Arkadiusza Milika sa sedam metara čudesno je obranio vratar Milana Gianluigi Donnarumma.

Hrvatski napadač Nikola Kalinić igrao je do 70. minute za domaćine, a jedinu prigodu imao je u 11. minuti, ali je njegov pokušaj glavom završio pored gola.

Marko Rog je ponovno dobio skromnu minutažu u Napoliju, u igru je ušao tek u 87. minuti.

Fiorentina je propustila priliku da se bodovno poravna sa Milanom, budući da je protiv slabašnog SPAL-a odigrala samo 0:0. Hrvatski veznjak Milan Badelj zbog ozljede nije bio u sastavu Fiorentine