Revija golova

VIDEO Arsenal se u ludoj utakmici vratio iz ponora od 0-3 20 minuta prije kraja

U najzanimljivijem susretu 20. kola engleskog nogometnog prvenstva igranom u utorak Bournemouth i Arsenal su odigrali 3-3 (2-0).

Favorizirani gosti iz Londona su stigli do boda iako je domaći sastav 20-ak minuta prije kraja vodio s 3-0.

Bournemouth je poveo golovima Danielsa (16), Wilsona (20-11m) i Frasera (58), no povratak Arsenala kreirali su Alexis Sanchez (70), Lucas Perez (75) i Giroud (90+2).

Arsenal je ostao četvrti na ljestvici s 41 bodom, jednim manje od trećeg Manchester Cityja, a osam manje uz utakmicu više od vodećeg Chelseaja, dok je Bournemouth deveti s 25 bodova.

U dvoboju momčadi koje se bore za ostanak Swansea City je kao gost svladao Crystal Palace sa 2-1 (1-0). Sastav iz Walesa poveo je u završnici prvog poluvremena preko Mawsona (42), a u posljednjih 10 minuta postignuta su još dva gola. Zaha (83) je poravnao na 1-1, ali je Rangel (88) ipak osigurao tri boda za Swansea koji je tako pobjegao s dna, sada je 19. sa 15 bodova, koliko ima i 18. Sunderland, dok je Crystal Palace 17. sa 16 bodova.

U preostalom dvoboju igranom u utorak Stoke City je na svom terenu svladao Watford sa 2-0 (1-0) golovima Shawcrossa (45+4) na kraju prvog i Croucha (49) na početku drugog poluvremena.

Kolo će u srijedu zaključiti Tottenham Hotspur i Chelsea.