Drama u Dortmundu

VIDEO Borussia se iščupala iz ponora, pobjeda Jedvajevog Bayera!

U susretu petog kola njemačkog nogometnog prvenstva Borussia Dortmund je na svom travnjaku odigrala 2-2 protiv Stuttgarta nakon što je do 73. minute gubila 0-2...

Gosti su poveli golovima Daniela Didavija (49, 68), no Aubameyang (73) i Immobile (86) su uspjeli spasiti Borussiju drugog uzastopnog poraza.

All Goals [ Borussia Dortmund 2-2 Stuttgart] 24... by Bundes2014

Ostale četiri utakmice igrane večeras završile su rezultatom 1-0. Bayer je u Leverkusenu golom Son Heung-Mina (33) pobijedio Augsburg. Tin Jedvaj je odigrao cijeli susret za Bayer, a zanimljivo već u prvoj minuti je dobio žuti karton.

Hertha je bila bolja od Wolfsburga, a tri boda momčadi iz Berlina donio je Salomon Kalou u 35. minuti. Ivica Olić je za goste igrao prvo poluvrijeme, a u posljednjih 20 minuta utakmice zaigrao je i Ivan Perišić koji se oporavio od ozljede.

Borussia Mönchengladbach je golom Maxa Krusea (25) pobijedila Hamburg SV, dok je Hanover golom Joselua (5) slavio protiv Kolna.

Bayern je sada vodeći sa 11 bodova, Bayer Leverkusen i Hanover imaju po 10 bodova, a slijede Mainz 05 i Hoffenheim sa po devet. (Hina)

REZULTATI:

Borussia D. - Stuttgart 2-2 (Aubameyang 73, Immobile 86 / Didavi 49, 68)

Bayer - Augsburg 1-0 (Son 33)

Borussia M. - HSV 1-0 (Kruse 25)

Hannover 96 - Koeln 1-0 (Joselu 6)

Hertha - Wolfsburg 1-0 (Kalou 35)

U utorak:

Bayern - Paderborn 4-0 (Goetze 8, 78, Lewandowski 14, Mueller 85)

Hoffenheim - Freiburg 3-3 (Elyounoussi 44, Rudy 63, Vestergaard 90+3 / Frantz 31, 33, Darida 75-11m)

Werder - Schalke 04 0-3 (Meyer 48, Neustaedter 51, Barnetta 85)

Eintracht - Mainz 05 2-2 (Meier 45+1, Seferović 82 / Hofmann 41, Okazaki 44)