Bivši igrač Dinama otvorio sezonu autogolom

Hrvatski nogometaš Dino Drpić postigao je autogol u utakmici svoga Karlsruhea protiv Alemannije Aachen na startu druge njemačke Bundeslige. Dvoboj je završio rezultatom 1-1...

Drpić je u 53. minuti pomogao gostima da dođu u vodstvo nakon što je jednu loptu Floriana Müllera pospremio iza leđa vlastitoga vratara Jean-Francoisa Kornetzkog.

Karlsruhe je do kraja uspio izvući barem neodlučeni ishod. Macauley Chrisantus, koji je u igru ušao tri minute ranije, postigao je u 81. minuti izjednačujući pogodak i donio svome klubu bod na startu novoga prvenstva.