breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Ovo je "nemoguće!"

VIDEO Bilić ludim preokretom izgubio sve: Raspali se u zadnjim minutama!

Na nevjerojatan način su Čekićari poraženi kod gradskog rivala.

West Ham je bio blizu toga da nanese Tottenhamu prvi poraz u Premierligi ove sezone, a na kraju je ostao bez ičega. Završilo je 3:2 za Spurse iako su Čekićari do 89. minute vodili.

Na poluvremenu je West Ham vodio, strijelac je u 24. minuti bio Michail Antonio. Početkom nastavka domaćini izjednačavaju (Harry Winks), ali Manuel Lanzini u 68. iz penala vraća vodstvo momčadi koju vodi Slaven Bilić.

U posljednjim minutama Tottenham je nasrnuo kako bi osvojio makar bod i uzeo je sva tri. Prvo je Harry Kane u 89. izjednačio, a onda je u prvoj od sedam minuta sudačke nadoknade realizirao jedanaesterac za pobjedu.

Nevjerojatno loš rasplet za West Ham je upotpunio njihov ponajbolji obrambeni igrač Winston Reid koji je u 93. i 96. minuti skupio dva žuta kartona i neće igrati u idućem kolu na gostovanju kod Manchester Uniteda.

All Goals & Highlights HD - Tottenham 3-2 West... by Video-Live