'Ovo nema smisla'

Bilić je bio jako ljutit na jednog čovjeka: 'To je bio ključni trenutak'

West Ham je gostovao kod Leicester Cityja, te je bio poražen s 2:1 nakon produžetka...

West Hamu u Premierligi ide odlično, ruši velikane, no sinoć se oprostio od drugog natjecanja ove sezone. Čekićari su prvo ispali u Europskoj ligi, a sinoć ih je u šesnaestini finale Liga kupa izbacio Leicester. No, navijačima i vodstvu kluba ova su natjecanja najmanje važna.

West Ham je primio gol u 116. minuti produžetka, a Slaven Bilić smatra da je prije toga trebao biti jedanaesterac za njegovu momčad. No, Mark Noble je dobio žuti karton zbog simuliranja.

''Ne trebam vidjeti snimku jer znam da je bio jedanaesterac. Bio je to ključni trenutak utakmice'', rekao je Bilić i dodao:

''Ovo je kup utakmica, 1:1 je u produžetku, sve je dobro napravio i onda dobije žuti karton. Ovo nema smisla. Razočarani smo jer smo ušli u natjecanje s ciljem da odemo daleko.''

Kramarić je napokon igrao za Lisice. Bio je u sastavu do 83. minute kada ga je zamijenio najbolji igrač Leicestera Riyad Mahrez. Leicester je slavio kod West Hama u prvenstvu, no Čekičari nisu stigli do osvete.