Prvo ime utakmice

Bez Ronalda, Balea i Modrića, ali tu je Isco: Real slavio i skočio na ljestvici

Nakon prolaska u polufinale Lige prvaka Zinedine Zidane je poštedio svoje glavne zvijezde.

Isco (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Real Madrid je u pobjedničkom tonu zaključio ovaj tjedan. Nakon što je unatoč porazu od Juventusa na Santiago Bernabeuu izborio plasman u polufinale Lige prvaka, u 32. kolu Primere je na gostovanju pobijedio Malagu s 2:1.

Zinedine Zidane je u ovaj dvoboj ušao bez Cristiana Ronalda, Garetha Balea, Luke Modrića i Raphaela Varanea koji su dobili poštedu, a i bez njih četvorice Real je lako riješio najslabiju momčad lige.

Najzaslužniji za trijumf Kraljevskog kluba bio je Isco koji je svom bivšem klubu zabio u 29. minuti, a onda u 63. i nesebično asistirao Casemiru za potvrdu pobjede.

Domaćini su do kraja uspjeli ublažiti poraz preko Diega Rolana u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Real je s ova tri boda iskoristio poraz Valencije kod Barcelone i pretekao Šišmiše koji su uoči ovog kola držali treću poziciju.

VIDEO ----> Malaga - Real Madrid 1:2