Luda završnica sezone

Feneru najveći turski derbi, Bešiktaš na diobi prvog mjesta

Nogometaši Bešiktaša predvođeni hrvatskim stručnjakom Slavenom Bilićem pobijedili su na gostovanju Sivasspor 1-0 i s nova tri boda dostigli vodeći Galatasaray, koji je pak poražen kod Fenerbahčea u najvećem turskom derbiju...

Pogodak odluke u prvoj pobjedi Bešiktaša u posljednja tri kola zabio je Atiba Hutchinson u 44. minuti susreta.

U najvećem derbiju turskog nogometa Fenerbahče je na svom Sukru Saracoglu stadionu pobijedio Galatasaray 1-0, a pogodak za pobjedu zabio je Nizozemac Dirk Kuijt u 81. minuti utakmice.

Fener se ovom pobjedom približio vodećem dvojcu Galatasarayju i Bešiktašu našeg Slavena Bilića na samo bod zaostatka. Galatasaray i Bešiktaš imaju po 51 bod, dok Fenerbahče ima bod manje.