Bayern utrpao 11 komada, Pranjić nije među strijelcima

Nakon što su u petak navečer odigrali 0-0 u svom prvome prijateljskom ogledu na ljetnim pripremama, nogometaši Bayerna u subotu su se raspucali i zabili 11 golova niželigašu.

Gostujući kod njemačkog osmoligaša TSV Waginga Bavarci su slavili 11-0 pobjedu.

U dvoboju koji je trener Louis Van Gaal organizirao svega dvadesetak sati nakon dvoboja u Salzburgu, prilikom oproštaja Nike Kovača, prve je golove, njih dva, za Bayern zabio Mario Gomez, njemački reprezentativni napadač i ovoljetno pojačanje iz Stuttgarta.

Po dva su se puta u listu strijelaca također upisali Klose, Altintop i Sene, dok su po gol postigli Timoščuk, Müller i Badstuber.

Danijel Pranjić odigrao je drugih 45 minuta, opet na poziciji lijevoga veznog igrača, dok Ivica Olić nije nastupio. Nizozemski je trener izveo različite sastave u svakome od dvaju poluvremena.