Ubojiti su

VIDEO Stanišić upisao gol i asistenciju za Bayer: Apotekari nastavili čudesan niz bez poraza

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Stanišić zabio je treći pogodak za Bayer ove sezone pa asistirao.

Josip Stanišić (Foto: Profimedia)

Josip Stanišić zabio je pogodak u pobjedi Bayer Leverkusena kod Bochuma (0:5) u susretu 33. njemačke Bundeslige čime su produžili niz bez poraza na 50 utakmica!

Bochum, koji se bori za opstanak i nije posve miran uoči posljednjeg kola, nije bio dorastao protivnik. Samo u prvih 15 minuta domaći su imali malo više od igre, a nakon crvenog kartona Felixa Passlacka Bayer je nagazio na gas.

U završnici prvog poluvremena pogađali su Patrik Schick i Victor Boniface, koji je iskoristio jedanaesterac, dok su u nastavku za mrežu domaćina bili efikasni i Amine Adli, Josip Stanišić i Alejandro Grimaldo.

Dodajmo kako je Stanišić asistirao Grimaldu za posljednji pogodak Bayera na utakmici.

Upravo je Bochum nanio posljednji poraz Bayeru, a to je bilo u posljednjem kolu prošle sezone kada su slavili s 3:0.

Pogodak i asistenciju Josipa Stanišića možete vidjeti OVDJE.

Torcida u Puli VIDEO Pogledajte kako je Torcida ispratila igrače Hajduka nakon remija u Puli divider

Jure Ivanković Trener Hajduka: ''Borbenost i želja su bili na vrhunskom nivou, to nam je nedostajalo ranije" divider