Show Katalonaca

VIDEO 'Petarda' Barcelone: Messi, Neymar i Suarez zabavljali publiku

Barcelona je pobijedila Leganes 5:1 u 4. kolu Primere...

Nogometaši Barcelone u susretu su 4. kola španjolskog prvenstva kao gosti uvjerljivo svladali novaka u ligi Leganes sa 5-1 (3-0).

Dvoboj je već u prvom poluvremenu riješio sjajni napadački trojac Barcelone, Messi je postigao prvi gol u 15. minuti, zatim je Suarez povisio na 2-0 u 31., a Neymar na 3-0 u 44. U nastavku je Messi u 55. iz kaznenog udarca povisio na 4-0, Rafinha je u 64. zabio za 5-0 da bi Gabriel u 80. postigao počasni pogodak za domaće.

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu do 57. minute.

Ovom pobjedom Barcelona se bodovno izjednačila s Realom iz Madrida na vrhu ljestvice, oba sastava imaju po devet bodova, ali Real uz utakmicu manje, dok je Leganes 13. s četiri boda.