teška kriza

VIDEO Novi poraz Barcelone: Atletico i Real opet u igri za naslov!

Real Sociedad pobijedio je Barcelonu na svom stadionu i tako zakomplicirao prvenstvo.

Nastavlja se kriza Barcelone. Nakon poraza u El Clasicu, Barca je doživjela i drugi uzastopni poraz u prvenstvu koje je opet itekako zanimljivo. Nakon Reala iz Madrida i Real Sociedad je slavio protiv Katalonaca (1:0).

Pobjednički gol za Real Sociedad zabio je Mikel Oiarzabal u 5. minuti. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je svoju stotu utakmicu u dresu Barcelone. U igru je ušao u 70. minuti.

Atletico je nakon pobjede protiv Espanyola u gostima (3:1) stigao na samo tri boda zaostatka, dok Real ima svega četiri boda iza Barce nakon pobjede protiv Eibara.

Barcelona u srijedu u Madridu igra uzvratnu utakmicu četvrtfinala Lige prvaka protiv Atletica u kojoj brani prednost od 2-1 iz prvog susreta.