Atletico spašavao bod

Barca u tri minute okrenula: Suarez poravnao, Dembele donio pobjedu

Katalonci su stopostotni u prva četiri kola nove sezone Primere.

Luis Suarez (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U četvrtom kolu Primere nogometaši Barcelone osvojili su sva tri boda na gostovanju kod Real Sociedada u San Sebastianu, gdje tradicionalno teško prolaze.

Za branitelje naslova ovaj dvoboj nije dobro krenuo jer su domaćini poveli u 12. minuti (strijelac je bio Aritz Elustondo).

To vodstvo su držali sve do ulaska u posljednjih pola sata kada Barca postiže tri pogotka unutar tri minute i radi preokret za pobjedu. U 63. je Luis Suarez izjednačio, a u 66. Ousmane Dembele zabio za vodstvo i trijumf gostiju.

Ovim rezultatom Barca ostaje na vrhu s maksimalnih 12 bodova.

I dok Kataloncima ide sjajno, to se ne može reći za Atletico Madrid koji je na svom Wanda Metropolitano stadionu odigrao 1:1 s Eibarom, spasivši bod u zadnjim trenucima.

Nakon serije promašaja domaćina gosti su poveli u 87. minuti preko Sergija Enricha. I kada se činilo da će odnijeti sva tri boda, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade je Borca Garces spasio bod momčadi Diega Simeonea.

VIDEO ----> Real Sociedad - Barcelona 1:2