Uvaljali pola tuceta

VIDEO Barca bez milosti: Veliki trojac MSN demolirao Getafe!

U prvom susretu 34. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na stadionu Camp Nou deklasirala Getafe 6-0.

Katalonski sastav je u prvom poluvremenu zabio pet golova, a potom u nastavku spustio 'nogu s gasa' i do kraja susreta još jednom svladao Vicentea Guaitu. Po dva gola zabili su Lionel Messi (9-11m, 47) i Luis Suarez (25, 40), a po jednog Neymar (28) i Xavi (30). Messi, Suarez i Neymar su tako stigli do 103 golova ove sezone u svim natjecanjima. Messi je zabio 50, Neymar 32, a Suarez je dodao 21 pogodak.

Barca je ovom pobjedom pobjegla Realu na pet bodova viška, no 'Kraljevski klub' ima i utakmicu manje. U srijedu ga očekuje ogled protiv Almerije. Barcelona ima 84 boda, Real Madrid 79, a Atletico Madrid 72 boda.