Autogol Napolija približio Juventus Interu

Nakon štu su jučer kod kuće svladali Napoli 1:0 Juventus se približio vodećem Interu i zaostaje šest bodova, a Lazio je kod kuće pobijedio Bolognu s 2:0.

Juventus je u prvom poluvremenu imao nekoliko prilika, ali je argentinski vratar Nicolas Navarro upisao dvije sjajne obrane. Pobjedu 'staroj dami' ipak je u 44. minuti donio Claudio Marchisio čija je lopta okrznula veznjaka Napolija Manuelea Blasija, promijenila smjer i ušla u gol.

Drugo poluvrijeme Juventus je igrao prilično defanzovno pa su osujećeni svi pokušaji Napolija da ugroze vrata Gigija Buffona.

U popodnevnom dvoboju, Lazio je kod kuće svladao Bolognu 2:0. Oba pobotka postigao je Argentinac Mauro Zarate - u 36. i 81. minuti.

Juventus je tako ostao drugi s pet bodova više od Milana, a Lazio se preselio u gornji dio tablice. Inter večeras protiv Rome ima priliku ponovno 'pobjeći' Juventusu 9 bodova.