kobna završnica

Atletico propustio veliku priliku zasjesti na vrh

Nogometaši Deportiva i madridskog Atletica osvojili su po bod u utakmici 10. kola španjolskog nogometnog prvenstva odigranoj u A Coruni koja je završila rezultatom 1-1 (0-1)...

Momčad Diega Simeonea došla je do vodstva u 34. minuti pogotkom portugalskog reprezentativca Tiaga. Deportivo je na izjednačenje čekao do 77. minute, kada je pogodak postigao Lucas Perez, što je bio njegov šesti gol u deset dosadašnjih kola.

Atletico se osvojenim bodom približio na bod zaostatka od madridskog Reala i Barcelone koji imaju po 21 bod, ali oba vodeća sastava imaju i utakmicu manje. Deportivo je na šestom mjestu s 14 bodova.

Od preostalih devet utakmica 10. kola španjolske Primere pet ih je na rasporedu u subotu, a četiri u nedjelju. Real Madrid će u subotu biti domaćin Las Palmasu, a Barcelona gostuje kod Getafea.