Uraganski kraljevi

VIDEO Ronaldo hat-trickom razbio Atletico, Real pobjegao Barci!

Madridski derbi pripao je Kraljevskom klubu koji se na vrhu Primere odvojio od pratnje.

Najzanimljivija utakmica 12. kola Primere, okršaj Atletico Madrid - Real Madrid, pripao je gostima koji su slavili s 3:0, a sva tri pogotka postigao je Cristiano Ronaldo. Ovom pobjedom Real je iskoristio veliki kiks Barcelone na domaćem terenu i pobjegao joj na četiri boda prednosti.

Real je poveo u 23. minuti, Cristiano Ronaldo je izveo slobodni udarac, lopta je okrznula stopera Reala Varanea i završila je u mreži.

Drugi pogodak Ronaldo je postigao u 71. minuti iz penala kojeg je sam izborio, a potom je u 77. na dodavanje Balea pogodio za 3:0.

Šime Vrsaljko ostao je na klupi za pričuve Atletica, a Luka Modrić i Mateo Kovačić odigrali su cijeli susret za Real, dobro kontrolirajući sredinu terena.

Modrić je i dva puta opasno zaprijetio golu Atletica, u 21. minuti sa vrha kaznenog prostora opalio je lijevom nogom, ali je vratar Jan Oblak bio na mjestu, a u 89. minuti njegov pokušaj glavom završio je pored gola.

Atletico Madrid vs Real Madrid 0-3 - All Goals... by HdGoal