Kakva majstorija

VIDEO Čudesni preokret Arsenala u Bugarskoj: Özil zabio gol za anale!

Arsenal i PSG su dva kola prije kraja osigurali osminu finala Lige prvaka.

U skupini A Lige prvaka u osminu finala prošli su Arsenal i PSG. Topnici su nakon samo 16 minuta igre gubili s 0-2 protiv Ludogoreca u Bugarskoj, no nakraju su uspjeli napraviti potpuni preokret i pobijedili golom Özila dvije minute prije kraja.

Golove s utakmice Ludogoreca i Arsenala možete vidjeti OVDJE.

PSG je također slavio u gostima, s 2-1 kod Basela, pogotkom Meuniera u 90. minuti.

U skupini B u Istanbulu su nogometaši Bešiktaša i Napolija odigrali 1-1. U uzbudljivom susretu Turci su poveli pogotkom Portugalca Ricarda Quaresme u 79. minuti iz kaznenog udarca, a Napoli je izjednačio u 82. minuti sjajnim dalekometnim udarcem Slovaka Mareka Hamšika. Za talijansku momčad u ovom dvoboju nisu konkurirali hrvatski reprezentativci Ivan Strinić i Marko Rog.

U drugoj utakmici Benfica je u Lisabonu slavila protiv kijevskog Dinama iz penala u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, a najstrožu kaznu je skrivio hrvatski reprezentativac Domagoj Vida.