Dudu ni na klupi...

Arsenal hvata Chelsea bez Eduarda

Londonski Arsenal lagano je došao do sva tri boda protiv Middlesbrougha u 34. kolu engleskog nogometnog prvenstva. Slavili su Topnici na Emiratesu 2-0, a oba gola zabio je kapetan momčadi Cesc Fabregas...

Po jedan gol u svakom poluvremenu bili su dovoljni za 18. ovosezonsku pobjedu momčadi Arsena Wengera. Prvi je Fabregas zabio u 26. minuti u desni donji kut nakon proigravanja Andreja Aršavina iz sredine kaznenog prostora, dok je drugi zabio nakon sjajnog proigravanja Emmanuela Ebouea u prostor u 67. minuti, predriblavši vratara Brada Jonesa i pogodviši potom praznu mrežu.

Bili su to njegov drugi i treći prvenstveni pogodak ove sezone, a Arsenalu je to bila 20. uzastopna premierligaška utakmica u kojoj nije poražen.

Hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva nije bio niti na klupi Arsenalove momčadi.

Redoslijed: 1. Manchester United 77 (-1), 2. Liverpool 74, 3. Chelsea 71, 4. Arsenal 65, 5. Aston Villa 55, 6. Everton 53...