Četverostruku strijelac protiv Liverpoola

Aršavin: Pomislio sam da igramo košarku!

Apsolutni junak jučerašnje utakmice Arsenal - Liverpool, Andrej Aršavin, četverostruki strijelac za londonsku momčad ni sam ne može vjerovati da je zabio toliko golova u jednoj utakmici. To mu se kaže, još nikada nije dogodilo...

Rezultat 4:4. Sva četiri gola za 'topnike' postigao je Rus koji je ove zime stigao u London iz ruskog Zenita za 15 milijuna funti.

'Nikada nisam zabio četiri pogotka na jednoj utakmici. Ovo je bio jedinstveni osjećaj, ali što vrijedi kada nismo pobijedili. U jednom trenutku sam pomislio da igramo košarku', kazao je Rus nakon utakmice.

Riječi hvale nije štedio ni Arsene Wenger.

'U prvom poluvremenu je bio nekako tih, ali ono što je napravio u nastavku bilo je za pamćenje. Ušao je u ritam, a kada to napravi uvijek je opasan.  Aršavin ima osobnost i pobjednički mentalitet. Uživao sam u njemu', kazao je Francuz.

Sve golove s ove utakmice možete pogledati ovdje.