breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Opet poravnati s Realom

Hrvat zabio dva gola Barci, Katalonci potopili njegovu momčad: Rakitić asistirao Messiju!

Budimir je bio nedostatan Mallorci da protiv super raspoloženog napada Barce naprave bilo što konkretnije.

U susretu 15. kola Primere Barcelona je na Camp Nouu svladala Mallorcu s 5:2, a oba gola za goste zabio je hrvatski napadač Ante Budimir.

Bivši igrač Sesveta, Gorice i Intera prvi je gol postigao u 35. minuti, a drugi glavom u 64. minuti, pa će mu u karijeri ostati zapisano da je zabio dva gola moćnome katalanoskom klubu.

Barca je ipak lako stigla do pobjede pogocima Antoinea Griezmanna (6), Lionela Messija (17, 41, 83) i Luisa Suareza (43), a posebno atraktivan je bio Urugvajčev gol petom za 4:1.

Ivan Rakitić je igrao do 72. minute i bio je asistent za treći gol Barce.

Vode Barcelona i Real s po 34 boda, a Mallorca je 17. s 14 bodova.