Pobjede favorita

NBA: Dallas sredio Knickse

Sinoć su odigrane samo dvije utakmice američke NBA lige, u kojima su do pobjeda stigli San Antonio protiv Clippersa i Dallas protiv Knicksa.

San Antonio nije imao problema doma protiv Clippersa, jer gosti su u Teksas došli bez dva najbolja igrača - Zacha Randolpha i Barona Davisa, koji su trenutno ozlijeđeni.

Kada suparnik, u takvoj situaciji, svede i Marcusa Cambyja ispod dvoznamenkastog broja poena i skokova (devet plus devet) jasno je da slijedi loših 48 minuta za Clipperse.

Na poluvremenu su čak Clippersi i vodili (44-43), ali San Antonio se uozbiljio u zadnjoj četvrtini i lako pobijedio sa 104-86, iako Duncan nije briljirao, zabivši samo 8 koševa.

Dallas je nešto teže slavio protiv New Yorka (99-93), a Kidd i Nowitzki su kombinirano imali sjajni triple-double: 26 poena, 14 skokova i 11 asistencija.