Tenis
SPORTOVI
breaking news !: VIDEO Izrael pokrenuo novu rundu napada, gori kod zračne luke! Oglasio se Trump
Tenis
Odgovorio Švicarcu na provokacije

Murray: 'Ne bojim se Federera nimalo'

Škotski tenisač Andy Murray odlučno je odgovorio Rogeru Federeru, koji je izjavio da su on i Nadal prvi favoriti Australian Opena.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Federer se trenutačno nalazi u Kooyongu, gdje zajedno sa Ivanom Ljubičićem, Marinom Čilićem i ostalim tenisačima nastupa na ekshibicijskom turniru, a uoči Australian Opena podgrijao je atmosferu izjavom:

Tri vijesti o kojima se priča divider Veldin Hodža SLUŽBENO JE! Poznati mladi vatreni napustio hrvatsku reprezentaciju i obukao dres Kosova Bruno Petković tragaju za pojačanjima Petkovićev novi klub? Želi ga novi prvoligaš, a u svlačionici ga čekaju dva bivša hajdukovca Luka Modrić promijenio plan Luka Modrić odbio liječnički pregled s Milanom: "Ne mogu jer sam..."

Nekada sam se bojao Federera. Makar sam pobjeđivao tresla mi se ruka pri meč lopti, pri završnom koraku. Sada stvarno nema razloga da se bojim.

'Iznenađen sam onim što kladioničari pričaju, da je Murray prvi favorit. Zašto? Zbog čega? Ipak on nikada nije osvojio Grand Slam, a Grand Slam je posve drukčije od osvajanja bilo kojeg drugog turnira. Uostalom, Nadal i ja smo uzeli mnogo tih pehara u zadnje vrijeme, rijetki su se probijali pored nas.'

Murray, koji je godinu započeo osvajanjem ekshibicije u Dohi (pobjeda protiv Federera) i ATP turnira u Dohi (pobjeda protiv Federera u polufinalu), je uzvratio:

'Nekada sam se bojao Federera. Makar sam pobjeđivao tresla mi se ruka pri meč lopti, pri završnom koraku. Sada stvarno nema razloga da se bojim. Ne plaši me niti malo,' rekao je Murray i najavio Australian Open.

'Jasno mi je da me mnogi stavljaju u poziciju favorita, možda i prvoga. No, moji se osjećaju ne mijenjaju. Nije mi teže zbog toga. Znam kakav sam igrač, jasno mi je da se mnogo toga mora poklopiti za pobjedu. Nisam sam u Melbourneu, ima nas mnogo koji želimo i možemo biti najbolji.'

Murray se nada nastavku pobjedničke serije.

'Trenirao sam sat vremena danas. Prevruće je bilo. I to nas čeka kao zamka na Australian Openu, uvijek je tako. No, jedva čekam početak. Zadnji put na Grand Slamu sam bio u finalu, ovaj put možda odem još dalje.'

Spomenimo da Murray ima omjer 5-2 protiv Federera u međusobnim dvobojima. Nije ni čudo što ga se ne boji.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍