Medveščak poražen nakon ruleta kaznenih udaraca

Hokejaši Medveščaka upisali su prvi poraz na domaćem terenu u EBEL ligi, bolji su bili gosti iz Graza.

Nakon što su u prošlom kolu Medvjedi teško stradali na gostovanju kod Villacha 5:1, večeras su upisali još jedan poraz. Bolji su nakon izvođenja kaznenih udaraca bili gosti, Graz 99ersi.

Gosti su poveli zgoditkom Healeya već u 1. minuti, a potom je Medveščak preokrenuo zgodicima Foxa (31') i Joela Prpica (50'), da bi Brunnegger u 55. minuti izjednačio i izborio produžetke nakon kojih nije bilo zgoditaka. U izvođenju kaznenih udaraca Lange je donio pobjedu austrijskoj ekipi.

Zagrepčani su danas ipak porazom penalima zaradili bod i sa sedam bodova su drugi u ovoj iznimno jakoj ligi. U sljedećem kolu u petak Medveščak gostuje u Klagenfurtu. (I.K./HINA)