Opet ih razbili

Vrlo dobri Bogdanović i Tomić, Barcelona protutnjala Istanbulom

Košarkaši Barcelone još su jednom očitali lekciju turskom Fenerbahčeu, ovaj put u osmom kolu skupine F Eurolige.

Nakon 100:78 u Kataloniji, Barcelona je u Istanbulu slavila s 99:60. Sve je bilo gotovo nakon manje od 20 minuta utakmice, odnosno prije poluvremena, na koje je gostujući sastav Barcelone otišao s 31 poenom prednosti(!?) 50:19! Ni u nastavku susreta katalonski sastav nije popuštao, pa se razlika u konačnici zaustavila na nevjerojatnih 39 koševa!

Ante Tomić je odigrao 23 minute, za koje je ubacio 14 poena ((6/9 za dvicu, 2/2 s crte slobodnog bacanja), te upisao četiri skoka, po asistenciju i ukradenu lotu, te dvije izgubljene).

Bojan Bogdanović je s 18 poena bio najefikasniji igrač Fenerbahčea, ali je za dvicu ubacio tek tri od devet pokušaja, dok je za tricu gađao 3/5. S crte slobodnih bacanja pogodio je tri od četiri lopte, a upisao je i dvije asistencije, te ukradenu loptu. (TS)