Iznerviran nakon šoka

U sudaru s Joshom Smithom pri kraju prve četvrtine utakmice Atlante i Miamija košarkaš Heata Dwyane Wade nezgodno je pao udarivši glavom o parket, što ga je uzrujalo pa je napravio nekoliko grubih prekršaja

Ni dotad mu, kao ni u nastavku prvog dijela utakmice nije išlo. Nije ulazio pod koš i uglavnom je vraćao lopte suigračima. Na poluvremenu, koje je Atlanta dobila 63-40, skupio je svega šest koševa (od 29 ukupno). Na kraju je momčad iz Georgije pred svojom publikom slavila 106-91 pobjedu.

K tome je Wade pet minuta proveo izvan igre jer je glavom udario o parket. Nakon što je neko vrijeme proveo u svlačionici, vratio se na parket vrlo nervozan: do kraja druge četvrtine napravio je jedan vrlo opasan prekršaj, a zaradio je i tehničku pogrešku.

Drugi je dio već izgubljene utakmice odigrao dobro i nije osjećao posljedice udarca.

I prije utakmice imao je problema s ukočenim leđima. U klubu se ipak nadaju da će moći nastaviti nastupati u seriji koju floridska momčad trenutačno gubi 3-2.