Košarka
SPORTOVI
Košarka
Završili 5 na 4

VIDEO Opća tučnjava na košarkaškoj utakmici u Srbiji!

Rasplet kakav se rijetko viđa na košarkaškim terenima dogodio se u Železniku...

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Utakmica srpskog prvenstva FMP - Vojvodina završena je u neuobičajenim okolnostima, sa svega pet domaćih i četiri gostujuća igrača.

Do kraja dvoboja ostalo je 40 sekundi kada je prvi vodstvu gostiju od četiri poena igrač FMP-a Danilo Ostojić udario igrača Vojvodine Aleksandra Bursaća. Umiješali su se potom brojni igrači s obaju strana da bi sve rezultiralo brojnim isključenjima.

Stečenu prednost gosti su s igračem manje na parketu povećali do konačnih 72:79.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍