Stvarno?!

VIDEO Mislio da je u napadu ili...? Pogledajte jednu od najgorih obrana godine

Sacramento Kingsi su po osmi put zaredom izgubili od Golden State Warriorsa, rezultat je bio uvjerljivih 121-96 za Kerrovu momčad...

Utakmica je prelomljena u prvom poluvremenu kada su Warriorsi napravili seriju 23-0. U drugom dijelu priliku su dobili i igrači s klupe, a koliko su Warriorsi bili dominantni govori i statistika Stephena Curryja koji je za samo 29 minuta ubacio 23 poena i podijelio devet asistencija.

U momčadi Sacramenta najbolji su bili DeMarcus Cousins (26 poena) i Rudy Gay (20 poena). No, centar Kingsa i ovogodišnji All-Star igrač Cousins postao je predmetom ismijavanja na internetu nakon što je u jednom napadu gostiju pustio Marreesea Speightsa da neometano zakuca...

Možda zato i nije dobio glasove trenera za All-Star, nego je naknadno izabran nakon što je Kobe Bryant morao otkazati zbog ozljede.