Košarkaš New York Knicksa Nate Robinson ničim izazvan ubacio je tricu u vlastiti koš, što mnogo govori o njegovom stanju psihe...

Nate Robinson je nesumnjivo dobar igrač, ali očito i poprilično frustriran. A, kakva klima vlada u momčadi New York Knicksa pokazao je u East Rutherfordu...

Ondje su Knicksi nanijeli New Jersey Netsima trinaesti uzastopni poraz (bilo je 98-91), no utakmicu je obilježila i jedna trica s kraja prve četvrtine utakmice. Strijelac je bio Nate Robinson, momak koji je lani prosječno ubacivao 17.2 poena, a ove je sezone na učinku od 6.2 koša po večeri. Ide mu slabo, uostalom i kao cijeloj momčadi New Yorka koja je na omjeru pobjeda i poraza 3-9.

Gostujuća momčad imala je napad dug 0.5 sekundi na kraju uvodne četvrtine utakmice, a lopte se prihvatio Robinson. Iz samo njemu znanog razloga odlučio ga je okončati pogotkom u svoj koš, što mu je s devet metara i pošlo za rukom.

Srećom po njega i momčad loptu ipak nije uputio pravovremeno, već nakon zvuka sirene. No, i to je bilo dovoljno njegovom treneru Mikeu D'Antoniju da, s pravom, poludi.