Presudila obrana

Tomić: S nekim posve čudnim brojkama smo dobili utakmicu

Košarkaši Barcelone nastavljaju dominirati u skupini D Eurolige, makar su u četvrtak imali velikih problema u Beogradu. Na kraju su pobijedili Partizan 68-67 nakon produžetka...

Hrvatski košarkaš u redovima Barcelone Ante Tomić je za 22 minute igre upisao četiri poena (za dva poena 2-4), te je imao sedam skokova i po jednu asistenciju i ukradenu loptu.

''Presudila je naša odlična obrambena igra tijekom drugog poluvremena i u produžetku. Isto tako, s mnogo više energije smo odradili nastavak utakmice nego li prvi dio, a i stavili smo pod kontrolu njihov skok što je bilo jako bitno'', rekao je poslije utakmice Tomić i dodao:

''Zapravo, dobili smo ovu utakmicu makar smo imali mnogo čudnih brojki. Primjerice, izgubili smo čak 20 lopti, a pogodili smo svega tri trice u cijeloj utakmici koja je trajala 45 minuta. Time je ova pobjeda bitnija, jer je i ostvarena u poznatoj vrućoj atmosferi ove dvorane'', rekao je hrvatski košarkaš čija momčad ima savršenih 9-0 u Euroligi ove sezone. (TS)