Treći poraz na gostovanju

Split pokleknuo u Mađarskoj, i dalje bez pobjede izvan Gripa

'Žuti' su na svom trećem gostovanju izgubili od Szolnokija 75:67, a dobro su se držali do tri minute prije kraja.

Treće gostovanje i treći put u ništa. Košarkaši Splita izgubili su od Szolnokija u Mađarskoj 67:75, iako su se dobro držali do tri minute prije kraja, kad je rezultat bio samo 64:63 za mađarsku momčad. Najbolji u redovima Splita bili su Mimica sa 13 koševa i 9 skokova, te veteran Vujčić sa devet koševa i 10 skokova. Dobru all-round partiju odradio je i Subotić sa devet koševa, osam skokova i pet asistencija, a najefikasniji je bio Dijan sa 16 ubačaja.

Kod Mađara su Šehović i Kalve ubacili po 15 poena.

Nakon šest kola, Split ima omjer pobjeda i poraza 3-3, a Mađari su na 2-4. (Agencija VLM)