Laka pobjeda

Spahijina Atlanta izbacila Bogdanovićev Brooklyn

Kod Brooklyna najbolji je bio Brook Lopez sa 19 koševa i 7 skokova, dok je hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović u 33 minute upisao 8 koševa (šut iz igre 2-9), 5 skokova i 1 asistenciju.

Košarkaši Atlanta Hawksa, gdje je pomoćni trener Neven Spahija, plasirali su se u polufinale Istočne konferencije NBA lige nakon što su noćas u gostima svladali Bogdanovićeve Brooklyn Netse sa 111-87, te su seriju zaključili sa 4-2 u pobjedama.

Do poluvremena Brooklyn je još uspijevao držati priključak, imali su zaostatak od šest koševa. No, treću četvrtinu je Atlanta dobila sa 41-21 i time je susret praktično bio odlučen. Momčad Atlante predvodio je Paul Millsap sa 25 poena, 9 skokova i 6 asistencija, dok je Kyle Korver ubacio 20 koševa, pogodivši šest trica.

Atlanta u sljedećem krugu ide na Washington Wizardse.