Golemih +21

Sjajna Barcelona prohujala Moskvom, šest poena Tomića!

Košarkaši Barcelone pobijedili su u Moskvi momčad CSKA 81-60 u ogledu 5. kola D skupine Eurolige. Bio je to susret dosada neporaženih sastava...

Barcelona je to, dakako, i ostala nakon što je demolirala Moskovljane u okršaju klubova koji su među najužim favoritima za naslov pobjednika ove sezone u Euroligi. Doduše, moskovska momčad tu ulogu niti najmanje nije opravlada u ovoj utakmici, pogotovo ne u drugom poluvremenu kojeg je izgubila s 18 koševa razlike, nakon što je zaostajala za tri koša na poluvremenu.

Ante Tomić odigrao je za Barcelonu nepune 23 minute. Ubacio je 6 koševa uz šut 3-6 za dva poena i 0-4 iz slobodnih bacanja. Dodao je po dvije asistencije i blokade, te jednu osvojenu i dvije izgubljene lopte.

Juan Carlos Navarro bio je najefikasniji u Barceloni s 21 košem. Erazem Lorbek ubacio je 15 poena. Kod domaćina su najefikasniji bili Nenad Krstić s 18 koševa i Miloš Teodosić s 12. (TS)