Očajnih prvih 20 minuta

Repeša ljutit: Nema isprike za to što se dogodilo

Košarkaši Cedevite očekivano su pobijeđeni u 8. kolu Eurolige na gostovanju u Moskvi kod CSKA (79:97). Poraz je mogao biti i puno veći jer je Cedevita na poluvremenu gubila s 26 koševa razlike (34:60)...

''Dobili smo drugo poluvrijeme, ali je upitno koliko je CSKA objektivno išao snažno u usporedbi s prvim poluvremenom. Jako sam nezadovoljan kako smo otvorili utakmicu jer mislim da smo je pripremili jako dobro. Krenuli smo sa starterima, s najiskusnijom petorkom, no definitivno ništa nije funkcioniralo u obrani, ni u trkačkom dijelu, ni u organizaciji skoka. Dopustili smo im 20 asistencija već u prvom poluvremenu. Imali su u prvom poluvremenu i sedam-osam skokova više, šut za tricu 70 posto i primili smo 60 koševa, za to nema isprike'', rekao je Jasmin Repeša, trener Cedevite.

Najefikasniji kod Cedevite bili su Pilepić (23 koša, pet trica), Zubčić (14), M. Delaš (11) i Bilan (10).