Zaustavili 'ratnike'

Pogledajte dalekometni ubačaj BiH zvijezde sa zvukom sirene!

Netsi su preknuli pobjednički niz Warriorsa, a Mirza Teletović pogodio je tricu s deset metara...

Brooklyn Netsi zaustavili su Golden State Warriorse na korak od rekorda, stopostotnog učinka na turneji od sedam uzastopnih gostovanja. Warriorsi su nanizali šest uzastopnih gostujućih pobjeda, no do sedme nisu uspjeli doći.

Joe Johnson s 27 koševa predvodio je Netse, Andray Blatche ubacio je 17 koševa, a Shaun Livingston i Kevin Garnett po 13. Najbolji strijelac susreta bio je Warrior Stephen Curry s 34 koša.

Najatraktivniji potez na utakmici izveo je BiH reprezentativac Mirza Teletović pred kraj druge četvrtine, kod rezultata 56:52. Košarkaš Netsa zabio je tricu sa zvukom sirene s deset metara na asistenciju Johnsona.

Teletović je odigrao vrlo dobru partiju; postigao je osam koševa i uknjižio 10 skokova za 30 minuta koliko je proveo na parketu, a šlag na tortu spomenuta je trica s velike udaljenosti.