Nevjerojatna večer Jamesa

Ovo nije radio ni Jordan: 'Možete ga voljeti ili ne, ali morate priznati da je vrhunski'

Košarkaši Miamija pobijedili su na gostovanju Indiana Pacerse rezultatom 101:93. Na taj su način izjednačili na 2:2 u polufinalnoj seriji Istočne konferencije...

Indiana je bolje otvorila susret i vodila cijelo sve do polovice treće četvrtine kada je Miami u potpunosti preokrenuo susret. Imali su Pacersi sve u svojim rukama, na poluvremenu su vodili osam koševa prednosti, ali tada je na scenu stupio nevjerojatni LeBron James koji je u potpunosti preokrenuo susret.

Američki mediji bili su oduševljeni LeBronom, koji je postigao 40 koševa, ostvario 18 skokova i imao devet asistencija.

"Ovakvu utakmicu u doigravanju već dugo nitko nije odigrao, čak ni Michael Jordan. Možete ga voljeti ili ne, ali morate priznati da je vrhunski igrač. Možemo navesti više boljih šutera, više briljantnih asistenata, više dominantnih skakača i više agresivnih defenzivaca, ali nikad toliko vještina nismo imali priliku vidjeti u jednom košarkašu. Protiv Indiane je pokazao zašto je najbolji košarkaš svijeta" pišu mediji o njegovoj igri.

Odličnu partiju pružio je i njegov kolega Wade koji je postigao 30 koševa, uz devet skokova i šest asistencija. Kod domaćina najbolji je bio Danny Granger koji je ubacio 20 koševa uz pet skokova. (Agencija VLM)

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite DNEVNIK.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.