Kaže da nije namjerno

Ovo je boljelo: Centar Sacramenta pokazao kako se riješiti čuvara pod košem

U noći s ponedjeljka na utorak košarkaši Dallas Mavericksa razbili su Sacramento Kingse u svojoj dvorani 119:96.

Manji incident na utakmici dogodio se tri i pol minute prije kraja prvog poluvremena kada je centar Kingsa DeMarcus Cousins opalio O. J. Maya po mjestu gdje muški rod najviše boli.

Ovakav potez Cousinsa posljedica je Dallasove serije s kraja prve i početka druge četvrtine 29:2. Cousins se s Mayom borio za poziciju nedaleko od koša, te ga je, kako bi ga se riješio, kratkim zamahom ruke udario u međunožje, nakon čega je krilni igrač Mavericksa ostao šokiran podlim potezom Sacramentovog centra.

Verbalni obračun nastavio se i na drugoj strani parketa, što su suci odlučili prekinuti davanjem tehničke pogreške obojici.

Cousins je nakon susreta tvrdio da ga nije namjerno udario, a Mayo tu priču ipak nije popio.

"Čovječe, bio sam jako ljut. Što navede čovjeka na takvo što? On je talentiran igrač i ima veliku šansu postati All-Star igrač, ali imam osjećaj kao da to ne želi. Iskreno, mislim da on ima psihičkih problema. Nezreo je. Nadam se za njegovo dobro da će ubrzo doći k zdravom razumu", rekao je nakon utakmice Mayo. (TS)