Košarka
SPORTOVI
Košarka

Nemar Cibone: Prkačinu upitan nastup na Eurobasketu

Kapetan hrvatske košarkaške reprezentacije sljedeća će tri tjedna provesti u longeti. Uoči finalne serije PH protiv Zadra, Prkačin nije poslan na dodatne preglede, a u Ciboni su mislili da je običan ubod insekta…

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Nastup našeg kapetana na Eurobasketu došao je pod veliki upitnik. Naime, Nikša Prkačin ima parcijalnu rupturu tetive i mora izbivati s parketa barem tri tjedna, što je ozbiljan problem za Jasmina Repešu.

'Nakon dogovora s liječnicima došli smo do zaključka da će Prkačin morati nositi longetu tri tjedna, a tek ćemo onda vidjeti kakvo je njegovo stanje te može li odmah započeti s treninzima', izjavio je Dražen Anzulović za Sportske novosti.

Izbornik i cijeli stručni stožer su mišljenja da se ovaj dio priprema ne može nadoknaditi, ali da su spremni čekati kapetana do posljednjeg trenutka, jer ipak je rekorder po broju nastupa za reprezentaciju.

>> Nagrađeni najbolji košarkaši za prošlu sezonu

Odlazak u Poljsku bez Prkačina ili s njim u sastavu nije isti. On je važan kotačić ove reprezentacije i svi mu želimo puno sreće i što brži oporavak.

Više o

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍